Çağrı Merkezi: 0 276 227 6131

Teslimat ve İade

İADE ve İPTAL KOŞULLARI:

 

Ürün İadesi İçin: Üye girişi yaparak tamamlanan siparişiniz üzerinden iade talebi oluşturunuz. Yurtiçi Kargo Lizshoe 151595766 müşteri kodu ile ürünü ücretsiz iade edebilirsiniz. Bu kodu Yurtiçi Kargo'ya iletmeniz yeterlidir. Ürün inceleme ardından iade veya değişimin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi hesabınıza iletilecektir. Onaylanan siparişlere ait ücret iadeleri ise ertesi gün bankanıza bildirilecektir.

İade Süresi: Ürün teslim alındıktan sonra 14 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile geri gönderebilirsiniz.

Ürün Ücretinin İadesi: İadesi onaylanan ürüne ödediğiniz ücret, 1-3 iş günü içinde ekstrenize yansır. İlgili takibi hesap ekstrenizden yapabilirsiniz. (Ücret iadesi süresi, bankalara bağlı olarak değişmektedir.)

İade Kargo Ücreti: İade istediğiniz ürünü aşağıdaki adrese faturası ile göndermeniz gerekmektedir, süresi teslim edildikten sonra 14 gün içerisindedir. Süresini aşmış kargoları sistemsel olarak kabul edilmesi mümkün değildir.

İadelerde Kargo bedeli size aittir, istediğiniz Kargo ile gönderebilirsiniz (Yurtiçi Kargo ile yapılacak olan iadelerde Kargo bedelini anlaşmaya bağlı olarak biz ödüyoruz. Kargo bedeli İade yapılacak ürün bedeli üzerinden düşülmektedir.)

İade İçin Adres ve Kargo Bilgileri:


Adres: Kurtuluş Mah. Hakkı Yağcı Cad. No:6/C Merkez / UŞAK

Yurtiçi Kargo Firma Kodu : 151595766

Sipariş İptali: Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz. Ürün kargoya veya tarafınıza teslim edildiği takdirde iade prosedürlerini yerine getirerek 14 GÜN içerisinde iadesini yapabilirsiniz.