Çağrı Merkezi: 0 276 227 6131

Teslimat ve İade

İade ve Değişim İşlemleri

lizshoe.com'den aldığınız ürünü iade etmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte 14 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Gönderimi yaparken Sürat Kargo için 1340662161 Cari Kodumuz  kargo şubesine söylemeniz yeterli olacaktır. 

Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Mağazalarda iade yapılmamaktadır. İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile ya da telefon ile tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde,ödeme tutarından 80 TL Kargo bedeli düşülerek  iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren iade için bankaya talimat gönderilir.

Bundan sonraki süreç tamamen bankaya bağlı olmak ile beraber, iade tutarı 1-10 gün arasında alışveriş yaptığınız kartın hesabına iade edilir.

Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde, iade durumunda sipariş tutarı, müşteri hizmetlerinden banka hesap bilgilerinizi bize ulaştırarak hesabına yatırlmasını talep edebilirsiniz.

Liz Shoe'den  aldığınız ürünü değiştirmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişimler 80 TL Kargo bedeli karşılığında adresinize teslim edilir.

Değişim için göndereceğiniz ürünün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Mağazalarda değişim yapılabilmektedir. lizshoe mağazamızdan ürünün faturası ile beraber değişim yapılabilir.

 

İade İçin Adres ve Kargo Bilgileri:


Adres: Kurtuluş Mah. Hakkı Yağcı Cad. No:6/C Merkez / UŞAK

Sürat Kargo Firma Kodu : 1340662161